Osiedle Ostoja Nad Stawem to kompleks 18 domów jednorodzinnych ,wolnostojących ,parterowych z garażami. Domy otoczone są lasem, a w pobliżu znajduje się Jezioro Klucz i Stajnia Klucz.

Nie bez przyczyny uważamy, że jest to miejsce idealne dla osób ceniących sobie odpoczynek z dala od codziennego zgiełku dużego miasta, ale pragnących pozostać w jego okolicy.
Okolice wypełnione są miejscami do odpoczynku zarówno dla aktywnych osób lubiących jazdę na rowerze, liczne spacery czy uprawiających jazdę konną, jak i dla tych, którzy planują w lato wygrzewać się w słońcu a w zimę spędzać wieczory przed kominkiem z kubkiem gorącej czekolady w ręku ,we własnych czterech ścianach. Bez wątpienia , każda osoba, nawet najbardziej wymagająca znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Domy położone są w zacisznej okolicy kameralnego Skrzeszewa, znajdującego się 35 km od Warszawy.
Wychodząc z wiatrołapu roztacza się widok na serce domu, czyli przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię. Ponadto mieszczą się w nim 3 sypialnie, łazienka oraz WC. Powierzchnia użytkowa wynosi 99,92m2 na parterze budynku a warto dodać ,że istnieje możliwość adaptacji poddasza. W części dziennej budynku została rozłożona instalacja ogrzewania podłogowego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.