Budujemy domy jednorodzinne i mieszkania bezczynszowe w wyjątkowych miejscach

Nasze lokalizacje to – Legionowo, Chotomów, Skrzeszew i najmodniejsza w ostatnim czasie oraz najbardziej popularna Olszewnica Stara. Domy zlokalizowane są w bezpośrednim otoczeniu przyrody oraz domów jednorodzinnych, zawsze z wygodną komunikacją.

Budujemy domy w kilku wariantach na życzenie klienta, Stan surowy otwarty, Stan surowy zamknięty, Stan Deweloperski, Stan pod klucz.

Nasza firma oferuje budowę domów na naszych działkach z własnym projektem, a także na działkach klienta. Masz działkę w Legionowie, Chotomowie lub okolicach ? Wybudujemy Twój wymarzony dom! Zadbamy o całość Inwestycji od A do Z.


Olszewnica Stara - ul. Leśny Jar - Etap I

Jedno z najbardziej popularnych miejsc do zamieszkania. Główna zaleta to bliskość lasu, cisza i Spokój.


Olszewnica Stara - ul. Leśny Jar - Etap II

Ekskluzywne osiedle ośmiu domów otoczonych lasem, główna zaleta to przepiękne widoki z każdego okna.


Olszewnica Stara - Leśny Zakątek

Najnowsza inwestycja 15 domów w tym popularnym miejscu. Całość otoczona lasem ciszą i spokojem.


Olszewnica Stara - ul. Prosta

Idealnie skomunikowana część Olszewnicy Starej, bliskość sklepów, szkoły, przedszkola.


Olszewnica Stara ul. Teczowa

Osiedle zlokalizowane na końcu Olszewnicy Starej, dobra komunikacja zarówno z Warszawą, Legionowem jak i z Nowym Dworem Mazowieckim.


Skrzeszew - ul. Szkolna

Kameralne osiedle z idealną komunikacją w centrum Skrzeszewa. Bliskość szkoły, przedszkola i sklepów daje nam niezwykły komfort mieszkania.


Skrzeszew - Osiedle nad Jeziorem Klucz

Kameralne osiedle kilkunastu domów w Skrzeszewie położone w okolicach Jeziora Klucz. Bliskość natury, terenów zielonych to główne zalety tego niezwykle cichego zakątka Gminy Wieliszew. w okolicy znajduje się stadnina koni, liczne ścieżki rowerowe, możliwość korzystania z dobrodziejstwa jeziora. Już niedługo rozpoczynamy nową inwestycję gdzie wybudujemy kolejnych 12 domów.


Chotomów - Bliźniak - ul. Partyzantów

Dom mieści się w centrum miejscowości jednak z dala od ulicznego zgiełku. W bardzo bliskim sąsiedztwie, stacja kolejowa, autobusowa, ośrodek zdrowia, Gminne Centrum Kultury i Sportu, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole gminne i prywatne, żłobek, sklep.