Olszewnica Stara - Osiedla wybudowane

Miejscowość słynie z licznych lasów. Atrakcją są zwierzęta tj, sarny, łosie, wiewiórki, dzikie ptactwo. W czasie jesieni można wybrać się na grzybobranie, a w czasie lata delektować smakiem świeżo zebranych jagód. Ponadto, okolica znana jest z licznych ścieżek pieszych i rowerowych. W pobliżu znajduje się stadnina koni i wypożyczalnia kajaków, wiele kortów tenisowych, ośrodków sportu, oraz pole golfowe i aqua park. Dla fanów sportów zimowych, trasy do narciarstwa biegowego. W bliskiej odległości znajduje się rzeka Narew i Zalew Zegrzyński idealne miejsca do odpoczynku dla całej rodziny. Olszewnica Stara zlokalizowana jest: ok 7 km od Zalewu Zegrzyńskiego, 3km od Legionowa i 25 km. od centrum Warszawy. Miejscowość zapewnia dogodną komunikacje, dom usytuowany jest ok. 500m. od pętli autobusowej. W pobliskim Chotomowie znajduje się, stacja kolejowa (pociąg dojeżdża w 20 min do Warszawy), stacja autobusowa, ośrodek zdrowia, Gminne Centrum Kultury i Sportu, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole gminne i prywatne, żłobek, sklep Biedronka. Z kolei bliskość Legionowa zapewnia dostęp do wszelkich obiektów handlowych oraz atrakcji kulturalnych.

Technologia:

Dom został wybudowany przy użyciu tradycyjnych i sprawdzonych technologii, jest bardzo ekonomiczny w eksploatacji. Składa się ze strefy dziennej wyposażonej w obszerny salon połączony z kuchnią i jadalnią, oraz druga strefa to dwie duże sypialnie. Z wytwornego salonu wyjście na taras i widok na okoliczne lasy. Dom ten doskonale nadaje się dla rodziny czteroosobowej, jest niezwykle rozłożysty i funkcjonalny dzięki licznym pomieszczeniom pomocniczym. Istnieje również możliwość zagospodarowania poddasza. Projekt posiada charakterystykę energetyczną zgodna z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 6 listopada 2008 w sprawie metodologii obliczania charakterystyki energetycznej. Media: gaz ziemny, prąd, woda, szambo

Sprzedaż zakończona

Osiedle Leśny Jar

Zobacz Video


Osiedle Leśny Zakątek

Sprzedaż zakończona

Zobacz Video


Opis Osiedla przy ul. Prostej

Grupa domów położonych na skraju Olszewnicy Starej przy ulicy Prostej. Domy 140 m2 z działką 800 m2. wykończone w wysokim standardzie z ogrodzeniem oraz podjazdami z kostki brukowej.

Osiedle przy ul. Prosta

Gotowe domy

Zobacz Video


Osiedle na ul. Tęczowej

już niedługo nowe domy

Zobacz Video

Opis osiedla na ulicy Tęczowej

Miłe osiedle położone na skraju Olszewnicy Starej pośród łąk i pól niedaleko lasu. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z trasą na Legionowo i Nowy Dwór Mazowiecki. Już niedługo ruszamy z nową inwestycją 24 domów 120 m2 z działką 800 metrową.


Olszewnica Stara ul. Leśny Jar - Etap I

Grupa budynków budowanych na życzenie klienta