II Etap osiedla Skrzeszew ul. Szkolna
Nowe osiedle domów jednorodzinnych pod Warszawą położone w bardzo modnym w ostatnich latach Skrzeszewie. Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki i sprawny dojazd do Centrum Warszawy zarówno samochodem (ok. 36min) jaki i Koleją Mazowiecką (z Chotomowa do Dworca Gdańskiego 20min.)

NOWOCZESNE
FUNKCJONALNE
PRZYTULNE

tak w trzech słowach można opisać nasze domy w Skrzeszewie.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
-Kameralne osiedle czternastu domów jednorodzinnych, parterowych z garażem
-Domy wybudowane z najwyższej jakości materiałów, nowoczesne, przestronne, nasłonecznione, przeszkolone. Idealne dla rodzin, par a także singli poszukujących własnego domu w otulinie lasów, łąk i jezior położonego w pobliżu jednego z najnowocześniejszych miast w Polsce.
– Elewacja zewnętrzna wykończona elementami drewnianymi sprawi, że domy doskonale wrysują się w okolicę.
– Duży zadaszony taras wykonany z kostki brukowej, przestronne zadaszone wejście do domu wyłożone kostką brukową. Przejście z garażu do wiatrołapu.
– Ogrzewanie podłogowe: wiatrołap, hol, łazienka, kuchnia
– Możliwość zmiany ścian działowych wewnątrz budynku
-Duży strych do użytku mieszkańców, możliwość adaptacji poddasza (ok. 60m2), własny prywatny ogród, dostęp do wszystkich mediów, możliwość funkcjonalnej adaptacji wnętrza, optymalny rozkład pomieszczeń, cisza i komfort własnego domu.
-Powierzchnia użytkowa 104,63m2 cena promocyjna: 450.000 stan deweloperski. Cena gwarantuje własny dom z ogrodem i dużą działką w cenie mieszkania.

KOMUNIKACJA:
Szybki dojazd do centrum Warszawy samochodem, Koleją Mazowiecką lub ZTM (z Chotomowa)
MEDIA:
Prąd, gaz, telefon, Internet, telewizja naziemna lub kablowa, szambo, własne ujęcie wody.
LOKALIZACJA:
Perspektywiczna lokalizacja domu na przedmieściach. Szkoła, biblioteka, plac zabaw w zasięgu spaceru. W pobliżu znajdują się również sklepy, apteka, przychodnia, urząd gminy.
WŁASNOŚĆ NIERUCHOMOŚCI:
Całe osiedle wybudowane jest na naszej ziemi za gotówkę. Teren nie jest w żaden sposób obciążony. Każdy dom posiada odrębnie wydzieloną działkę, której jedynym właścicielem staną się nowi nabywcy.
SPORT i REKREACJA:
Spokojna, zielona i bezpieczna okolica. Liczne ścieżki piesze, biegowe i rowerowe pozwalająca na aktywne spędzanie wolnego czasu i zrelaksowanie się po ciężkim dniu lub tygodniu pracy w mieście. W pobliżu Jezioro Klucz, Jezioro Zegrzyńskie, stadnina koni, pole golfowe, aqua park.
OSZCZĘDNOŚĆ:
Koszt utrzymania domu jest znacznie niższy niż mieszkania. Mieszkańcy płacą tylko za media które zużyją.
  • -+
  • Please enter your name.
    Please enter valid email address.
    Please enter your messages.
    loading...