Olszankowa Park etap II

OLSZANKOWA PARK w nowej odsłonie

  • Nowoczesna architektura,
  • Wysoki standard wykończenia,
  • Luksusowe i komfortowe wnętrza,
  • Bez czynszu

Inwestycja Olszankowa Park to kompleks budynków w zabudowie szeregowej. Do użytkowania mieszkańców zostaną oddane w grudniu 2020r.

Każde mieszkanie ma oddzielne wejście.

Mieszkanie na parterze: 63,5m2 powierzchni mieszkalnej + ogródek ok 80m2 cena: 340 000 PLN

Mieszkanie na piętrze: 73m2 + balkon + poddasze 54m2 cena: 380 000 PLN

Mieszkania skrajne na parterze mają ogródki ok 120m2 cena 370.000 PLN

Nieruchomość:

Rewolucja na rynku nieruchomości w sąsiedztwie Warszawy. Dzięki naszej inwestycji możecie Państwo spełnić marzenie o własnym domu z ogrodem w cenie mieszkania. Wszystkie segmenty są bezczynszowe, nie musicie Państwo uiszczać żadnych opłat w Spółdzielni Mieszkaniowej. Koszty utrzymania domu związane są z indywidualnym zużyciem energii, wody itd. Charakterystyka budynków pozwoli zaoszczędzić ok.  500-600zł miesięcznie.

Olszankowa Park to  zespół zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, składający się z dwóch  obiektów o zabudowie szeregowej. Każdy segment składa się z dwóch mieszkań a co najważniejsze każde ma oddzielne wejście, brak wspólnej klatki wejściowej.

Olszankowa Park to jedyne w swoim rodzaju miejsce łączące bliskość  natury z wygodnym stylem życia który oferuje doskonale zorganizowane Legionowo. Więcej informacji możecie Państwo uzyskać na naszej stronie internetowej.

Architektura

Atutem mieszkania na parterze jest ogród natomiast mieszkanie na piętrze posiada duży balkon i możliwość rozbudowy poddasza co pozwoli uzyskać dodatkowe 50m2 powierzchni mieszkalnej. Najnowszej generacji kompozycja budowli łączy w sobie jasne i przestronne wnętrza.

Każde mieszkanie posiada indywidualne przyłączenie do mediów (gaz, prąd, wodociąg, kanalizacja)dodatkowo wyposażone jest w nowoczesny piec gazowy.

Technologia:

Segmenty wybudowane zostały przy użyciu tradycyjnych a zarazem innowacyjnych technologii . Użyliśmy najwyższej jakości materiałów budowlanych. Mieszkania są energooszczędne i dźwiękoszczelne.

Duże okna (3-szybowe) o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewniają unikalny widok na lokalne tereny zielone.

W trosce o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów teren osiedla będzie ogrodzony a furtki zautomatyzowane. Podjazdy i dojścia wykonane są z kostki.

Lokalizacja:

Nasza inwestycja usytuowana jest w cichej okolicy miasta, w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych. Około 500m od naszej nieruchomości znajduje się stadnina koni. W sąsiedztwie wiele sklepów, punktów usługowych, przedszkoli i szkół. Najbliższy sklep zlokalizowany jest 100m od osiedla.

Apartamenty usytuowane są 500m od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej a przy ulicy Olszankowej znajduje się przystanek autobusowy linii 731. Lokalizacja zapewnia szybkie i łatwe połączenie ze stolicą.

W cenie mieszkania zapewnione jest miejsce parkingowe na terenie osiedla. Warto zaznaczyć, że  przy tej lokalizacji i wielkości budynku kwota zakupu jest bardzo atrakcyjna.

Dla każdego klienta przewidziane są zniżki na materiały i usługi wykończeniowe ( Atrakcyjny Program Rabatowy).

Jeżeli nasza oferta nie spełnia Państwa oczekiwań zachęcamy do kontaktu i zgłoszenia własnych wymagań. Zajmujemy się również projektowaniem i realizacją nieruchomości wedle indywidualnych potrzeb klientów. ZAPRASZAMY!