Olszankowa Park Apartaments

Olszankowa Park Apartaments to  zespół zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, składający się z trzech  obiektów o zabudowie szeregowej. Każdy segment składa się z dwóch apartamentów. Mieszkanie na parterze posiada ogródek, na piętrze zaś duży balkon oraz poddasze z możliwością rozbudowy.

Każde mieszkanie posiada indywidualne przyłączenie do mediów (gaz, prąd, wodociąg, kanalizacja)dodatkowo wyposażone jest w nowoczesny piec gazowy.

Nasze apartamenty to połączenie luksusu i komfortu w nowoczesnej podmiejskiej architekturze. Wybudowane zostały przy użyciu tradycyjnych a zarazem innowacyjnych technologii . Użyliśmy najwyższej jakości materiałów budowlanych. Mieszkania są energooszczędne i dźwiękoszczelne.
Najnowszej generacji kompozycja budowli łączy w sobie jasne i przestronne wnętrza, przepełnione światłem słonecznym. Duże okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewniają unikalny widok na lokalne tereny zielone. Apartamenty stworzone są dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. 

W trosce o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów teren osiedla został ogrodzony a furtki i bramy zautomatyzowane. Podjazdy i dojścia wykonane są z kostki betonowej a miejsca postojowe z Eko-kostki.

Olszankowa Park Apartaments to jedyne w swoim rodzaju miejsce łączące bliskość  natury z wygodnym stylem życia który oferuje doskonale zorganizowane miasto Legionowo.