Olszankowa Park

OLSZANKOWA PARK w nowej odsłonie

  • Nowoczesna architektura,
  • Wysoki standard wykończenia,
  • Luksusowe i komfortowe wnętrza,
  • Bez czynszu

Inwestycja Olszankowa Park to kompleks budynków w zabudowie szeregowej. Do użytkowania mieszkańców zostały oddane w grudniu 2020r.

Każde mieszkanie ma oddzielne wejście.

W budynku nr 1 możliwość zakupu lokalu usługowego.

Olszankowa Park to jedyne w swoim rodzaju miejsce łączące bliskość  natury z wygodnym stylem życia który oferuje doskonale zorganizowane Legionowo.

Architektura

Atutem mieszkania na parterze jest ogród natomiast mieszkanie na piętrze posiada duży balkon i możliwość rozbudowy poddasza co pozwoli uzyskać dodatkowe 50m2 powierzchni mieszkalnej. Najnowszej generacji kompozycja budowli łączy w sobie jasne i przestronne wnętrza.

Każde mieszkanie posiada indywidualne przyłączenie do mediów (gaz, prąd, wodociąg, kanalizacja)dodatkowo wyposażone jest w nowoczesny piec gazowy.

Technologia:

Segmenty wybudowane zostały przy użyciu tradycyjnych a zarazem innowacyjnych technologii . Użyliśmy najwyższej jakości materiałów budowlanych. Mieszkania są energooszczędne i dźwiękoszczelne.

Duże okna (3-szybowe) o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewniają unikalny widok na lokalne tereny zielone.

W trosce o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów teren osiedla będzie ogrodzony a furtki zautomatyzowane. Podjazdy i dojścia wykonane są z kostki.

Lokalizacja:

Nasza inwestycja usytuowana jest w cichej okolicy miasta, w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych. Około 500m od naszej nieruchomości znajduje się stadnina koni. W sąsiedztwie wiele sklepów, punktów usługowych, przedszkoli i szkół. Najbliższy sklep zlokalizowany jest 100m od osiedla.

Apartamenty usytuowane są 500m od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej a przy ulicy Olszankowej znajduje się przystanek autobusowy linii 731. Lokalizacja zapewnia szybkie i łatwe połączenie ze stolicą.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.