Opis Nieruchomości:

Brzozowe Wzgórza Olszewnica Stara Chotomów to inwestycja której budowa rozpoczęła się w marcu 2017 r.
Osiedle nowoczesnych 32 domów jednorodzinnych z garażami. 
Domy zaprojektowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie komfort, doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia.
Duże przeszklone okna zapewniają dobre nasłonecznienie i poczucie przestrzeni.
Powierzchnia użytkowa 100m2 dla budynku typ Silver

Lokalizacja:

Brzozowe Wzgórza Olszewnica Stara Chotomów to unikatowe miejsce ze względu na swoje położenie, osiedle zlokalizowane jest na obrzeżach lasu.
Okolica znana jest z licznych ścieżek pieszych i rowerowych. W pobliżu znajduje się stadnina koni, wiele kortów tenisowych, ośrodków sportu, oraz pole golfowe i aqua park. Dla fanów sportów zimowych, trasy do narciarstwa biegowego.
W bliskiej odległości znajduje się rzeka Narew i Zalew Zegrzyński idealne miejsca do odpoczynku dla całej rodziny. Brzozowe Wzgórza Olszewnica Stara Chotomów zlokalizowana jest: ok 7 km od Zalewu Zegrzyńskiego, 3km od granicy Legionowa i 25 km od Warszawy.
Brzozowe Wzgórza Olszewnica Stara Chotomów Dom typ Silver 123 m2 Działka 800 m2 w Centrum Lasu – Dogodny dojazd Linią L34

Miejscowość zapewnia dogodną komunikacje, dom usytuowany jest w pobliżu pętli autobusowej L34
W pobliskim Chotomowie znajduje się, stacja kolejowa (pociąg dojeżdża w 20 min do Warszawy), ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, przedszkole gminne i prywatne, żłobek, sklep Biedronka. Z kolei bliskość Legionowa zapewnia dostęp do wszelkich obiektów handlowych oraz atrakcji kulturalnych.

Dom Typ Silver

Dom Typ Platinum


Please enter your name.
Please enter valid email address.
Please enter your messages.
loading...