Brzozowe Wzgórza
Nowoczesność w sercu lasu

Opis Nieruchomości:

-Brzozowe Wzgórza to inwestycja której budowa rozpocznie się w marcu 2017r.
– Osiedle nowoczesnych 32 domów rodzinnych będzie oddane do użytkowania w sierpniu 2018r.
– Dwa rodzaje domów Typ Silver 123m2 oraz Platinum 132m2
– Domy zaprojektowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie komfort, doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Duże przeszklone okna zapewnią dobre nasłonecznienie i poczucie przestrzeni.
– Elewacja zewnętrzna wykończona elementami drewnianymi sprawi, że domy doskonale wrysują się w otulinę sąsiadującego lasu.
– Na jednej z działek przylegających do osiedla zostanie specjalnie dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowany plac zabaw
– Powierzchnia użytkowa 100m2
– Cena: już od 450.000 zł

Lokalizacja:

– Brzozowe Wzgórza to unikatowe miejsce ze względu na swoje położenie. Osiedle zlokalizowane jest w sercu lasu, bez możliwości zabudowy na sąsiadujących działkach gdyż są to tereny leśne.
Okolica znana jest z licznych ścieżek pieszych i rowerowych. W pobliżu znajduje się stadnina koni i wypożyczalnia kajaków, wiele kortów tenisowych, ośrodków sportu, oraz pole golfowe i aqua park. Dla fanów sportów zimowych, trasy do narciarstwa biegowego.
W bliskiej odległości znajduje się rzeka Narew i Zalew Zegrzyński idealne miejsca do odpoczynku dla całej rodziny. Olszewnica Stara zlokalizowana jest: ok 7 km od Zalewu Zegrzyńskiego, 3km od Legionowa i 25 km. od centrum Warszawy.

Miejscowość zapewnia dogodną komunikacje, dom usytuowany jest w pobliżu przystanku autobusowego.
W pobliskim Chotomowie znajduje się, stacja kolejowa (pociąg dojeżdża w 20 min do Warszawy), stacja autobusowa, ośrodek zdrowia, Gminne Centrum Kultury i Sportu, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole gminne i prywatne, żłobek, sklep Biedronka. Z kolei bliskość Legionowa zapewnia dostęp do wszelkich obiektów handlowych oraz atrakcji kulturalnych.

Stan sprzedaży


Poznaj domy typu Silver i Platinum

Dom Typ Silver

Dom Typ Platinum


Please enter your name.
Please enter valid email address.
Please enter your messages.
loading...