Inwestycja zakończona

Nieruchomość:

Kameralne osiedle trzynastu domów jednorodzinnych powstało w najmodniejszej i najbardziej popularnej w ostatnich latach Olszewnicy Starej.
11 budynków zostało oddanych do użytkowania do końca października 2019 roku,
Domy wybudowane z najwyższej jakości materiałów, nowoczesne, przestronne, nasłonecznione, przeszkolone. Idealne dla rodzin, par a także singli poszukujących własnego domu w otulinie lasów, łąk i jezior położonego w pobliżu jednego z najnowocześniejszych miast w Polsce.
Powierzchnia użytkowa 100 m2 

Lokalizacja:

Osiedle Cichy Zakątek zlokalizowane jest w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Olszewnicy Starej przy ulicy Wiejskiej. Wyjątkowe położenie zapewni mieszkańcom dostęp do infrastruktury miejskiej a zarazem rozległych terenów zielonych. Dojazd do osiedla jest drogą gminną, asfaltową, oświetloną.
Inwestycja znajduje się w pobliżu Chotomowa, Legionowa Jabłonny i Warszawy. Bliskość lasu, Jeziora Zegrzyńskiego i Jeziora Klucz zapewnia aktywny wypoczynek na łonie natury.

Cichy Zakątek gwarantuje szybką komunikację z centrum Warszawy i pobliskimi aglomeracjami miejskimi.

W odległości 500 m od osiedla znajduje się pętla autobusowa. W pobliskim Chotomowie ok. 4 km. od Cichego Zakątku mieści się stacja Kolei Mazowieckiej którą podróż do Dworca Gdańskiego w Warszawie zajmuje 25 min.

Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, łączy wielkomiejskie możliwości z podmiejskim stylem życia.Please enter your name.
Please enter valid email address.
Please enter your messages.
loading...