Opis nieruchomości:

W trosce o dobre samopoczucie naszych Klientów 2020 będzie rokiem realizacji niezwykłego osiedla „Spokojna Przystań”. Inwestycja powstanie w środku łąk i lasów. W bardzo bliskim sąsiedztwie parku i szkoły.
Domy zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Dobre nasłonecznienie i poczucie przestrzeni to jednej z wielu atutów tej nieruchomości.
Osiedle Spokojna Przystań to kompleks 35 domów jednorodzinnych, wolnostojących z garażami.
Pierwsze dwa budynki projektu SILVER SMALL zrealizowane zostały do końca maja 2018 roku.

Dom zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Dobre nasłonecznienie, poczucie przestrzeni to jedne z wielu atutów tej nieruchomości.

Okolica, udogodnienia i atrakcje:

Miejscowość słynie z licznych lasów.
Okolica znana jest z licznych ścieżek pieszych i rowerowych.
W pobliżu znajduje się stadnina koni i wypożyczalnia kajaków, wiele kortów tenisowych, ośrodków sportu, oraz pole golfowe i aqua park.
Dla fanów sportów zimowych, trasy do narciarstwa biegowego.
W bliskiej odległości znajduje się rzeka Narew i Zalew Zegrzyński idealne miejsca do odpoczynku dla całej rodziny.
Olszewnica Stara zlokalizowana jest: ok 7 km od Zalewu Zegrzyńskiego, 3km od Legionowa i 25 km. od centrum Warszawy.
Miejscowość zapewnia dogodną komunikacje
Technologia:

Dom został wybudowany przy użyciu tradycyjnych i sprawdzonych technologii, jest bardzo ekonomiczny w eksploatacji. Składa się ze strefy dziennej wyposażonej w obszerny salon z dużymi oknami połączony z kuchnią i jadalnią, oraz druga strefa to trzy duże sypialnie. Z wytwornego salonu wyjście na taras i widok na okoliczne zielone przestrzenie. Budynek został wybudowany z najlepszych materiałów: cegły ceramicznej, dach wykonany z impregnowanej więźby dachowej, pokryty dachówką firmy Brass w kolorze grafitowym. Dom ten doskonale nadaje się dla rodziny czteroosobowej, jest niezwykle rozłożysty i funkcjonalny dzięki licznym pomieszczeniom pomocniczym. Istnieje również możliwość zagospodarowania poddasza (50m2).

– Cena domu typ Platinium – 131,58 m2 w stanie surowym otwartym z pokryciem dachowym to 400.000zł
– Cena domów typ Platinium – 131,58 m2 w stanie deweloperskim (500.000zł) dodatkowo wykonane są tarasy i główne wejście do budynku z kostki brukowej.
– Istnieje możliwość wybudowania na osiedlu domu typu COMFORT w cenie 550.000,00 złotych
–  oraz domu typu ECO w cenie 450.000,00 złotych


Dom Typ PLATINIUM


Dom typ COMFORT


Dom typ ECO

Please enter your name.
Please enter valid email address.
Please enter your messages.
loading...