OSIEDLE LIPOWA

Osiedle Lipowa zlokalizowane w Skrzeszewie k. Chotomowa, złożone jest z 15 budynków typu ECO parterowych bez garażu.

Budynek o powierzchni użytkowej 95,54 m2 skupia w sobie dwie łazienki, trzy sypialnie oraz najważniejszy dla każdego domu – przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią z dużymi oknami i wyjściem na taras.

Domy wybudowane z najwyższej jakości materiałów, nowoczesne i nasłonecznione idealnie dla rodzin, par ale również singli poszukujących własnego domu poza zgiełkiem wielkiego miasta w jednocześnie bliskiej jego lokalizacji.

Osiedle Lipowa to doskonała propozycja dla osób lubiących przebywanie na świeżym powietrzu. Do dyspozycji mieszkańców są ścieżki piesze i rowerowe, pobliski las tworzący dla zdrowia korzystny mikroklimat, stadniny koni czy pole golfowe. Liczne atrakcje i fantastyczny klimat osiedla, przemawia zdecydowanie na plus tego miejsca. Jeśli więc masz dość mieszkania w mieście i szukasz wygodnych “czterech kątów” w spokojnej okolicy z dala od zgiełku, dom jednorodzinny w miejscowości Skrzeszew jest doskonałym rozwiązaniem.

Domy w Skrzeszewie położone są z dala od wielkomiejskiego tłoku. Liczne punkty rekreacyjne pozwalają aktywnie spędzić wolny czas lub odpocząć po ciężkim dniu w pracy. To idealne osiedle do zamieszkania.