Osiedle Ostoja Nad Stawem Skrzeszew !!! NOWOŚĆ W OFERCIE!!! 99,92 m2 pow. użytkowej! Działka 800m2

Osiedle Ostoja Nad Stawem to kompleks 18 domów jednorodzinnych ,wolnostojących ,parterowych wraz z garażem. Domy otoczone są lasem oraz znajdującą się w pobliżu Jeziora Klucz i Stajni Klucz.
Nie bez przyczyny uważamy ,że jest to miejsce idealne dla osób ceniących sobie odpoczynek z dala od codziennego zgiełku dużego miasta ,ale pragnących pozostać w jego okolicy.
Okolice wypełnione są miejscami do odpoczynku zarówno dla aktywnych osób lubiących jazdę na rowerze, liczne spacery czy uprawiających jazdę konną, jak i dla tych, którzy planują w lato w słońcu wygrzewać się w słońcu a w zimę spędzać wieczory przed kominkiem z kubkiem gorącej czekolady w ręku ,we własnych czterech ścianach. Bez wątpienia , każda osoba, nawet najbardziej wymagająca znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Domy położone są w zacisznej okolicy ,kameralnego Skrzeszewa, znajdującego się 35 km od Warszawy.
Wychodząc z wiatrołapu roztacza się widok na serce ,czyli przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię. Ponadto mieszczą się w nim 3 sypialnie, łazienka oraz WC. Powierzchnia użytkowa wynosi 99,92m2 na parterze budynku a warto dodać ,że istnieje możliwość adaptacji poddasza. W części dziennej budynku została rozłożona instalacja ogrzewania podłogowego. W standardzie wykonania budynku zaprojektowane zostały również schody na poddasze.
Cena domu w stanie deweloperskim wynosi 420 000 złotych.

Stan deweloperski budynku zawiera budynek wykonany z najlepszych materiałów zarówno budowlanych jak i wykończeniowych. Pokryty dachówką niemieckiej firmy „BRASS”. Zastosowano wysokiej marki profile stolarki okiennej i drzwiowej. Do działki zostały doprowadzone media.

Parametry budynku:
• Powierzchnia użytkowa: 99,92 m2
• Powierzchnia gospodarcza: 24,64 m2
• Powierzchnia całkowita: 161,33 m2

Wizualizacja

Plan domu


Widok domu

Zobacz filmPlease enter your name.
Please enter valid email address.
Please enter your messages.
loading...