Ocieplanie poddaszy pianką

Wysoka szczelność

Izolacje natryskowe pianką poliuretanową to coraz częściej stosowana technologia przy wykonywaniu ocieplenia poddaszy budynków mieszalnych. Dzięki natryskowej metodzie aplikacji oraz zdolności pianki do jej ponad 100-krotnego rozrostu, ocieplone pianką PUR poddasze będzie charakteryzowano się wysoką szczelnością, przekładając się na zwiększenie energooszczędności ocieplanego budynku.

„Oddychająca” izolacja

Stosowana do ociepleń poddaszy pianka natryskowa to otwarto komórkowa piana poliuretanowa, który dzięki wyjątkowej budowie struktury komórek ogranicza przepływ powietrza, ale pozostaje w pełni paro przepuszczalnym materiałem izolacyjnym podobnie jak wełna mineralna – innymi słowy mówić, pianka „oddycha”.

Grupa CELS

CELS to największa firma w Polsce zajmująca się od 9 lat profesjonalnym wykonywaniem ociepleń poddaszy natryskową pianką PUR. Posiada kilkanaście niezależnych ekip wykonawczych wyposażonych w najwyższej jakości maszyny do przetwarzania pianki poliuretanowej, oferując wykonanie izolacji niemalże na terenie całego kraju. Posiada doświadczonych przedstawicieli handlowych, którzy oferują zawsze darmowy pomiaru i wycenę na miejscu budowy.

Pianki SOUDAL

Stosowane przez firmę CELS natryskowe pianki PUR to najwyższej jakości materiały izolacyjne znanych i cenionych w branży budowlanej producentów takich jaknp. SOUDAL.
SOUDAL to największy na świecie producent pian poliuretanowych w aerozolu, który wrazpoczątkiem roku 2019 podjął wyłączną współpracę z firmą CELS na terenie Polski, zapewniając wszystkim klientom grupy CELS dożywotnią gwarancję na wykonaną przez nich izolację poddasza.

Współpraca

CELS podobnie jak Premium Dom to firma rodzinna, która do każdej, nawet tej najmniejszej realizacji podchodzi z zachowaniem najwyższych standardów jakości obsługi inwestycji, dzięki czemu wiemy, że nasze wspólne zaangażowanie i pasja zapewnią maksymalny komfort dla rodzin, które zamieszkają w naszych powstających nieruchomościach.