O nas

OPIS FIRMY

Premium Dom to firma rodzinna. Znamy potrzeby klientów i zawsze się do nich dostosowujemy. Jesteśmy rodziną która z pasją oddaje się swojej pracy i tworzy dla innych rodzin dbając o ich komfort i wysoki standard powstających nieruchomości.

Na rynku nieruchomości działamy już od 10 lat. Nasza firma cieszy się zaufaniem usatysfakcjonowanych klientów. W tym czasie do użytkowania oddaliśmy 15 inwestycji, wydaliśmy 208 kluczy, zapewniliśmy wymarzony dom 832 szczęśliwym klientom.

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta przy zakupie nieruchomości. Doradzamy w wyborze idealnego domu, uzupełniamy i kompletujemy dokumentację, opracowujemy umowy przedwstępne, organizujemy obsługę notarialną. Klient jest pod naszą ciągłą opieką. Nasz niezawodny doradca kredytowy pomoże w uzyskaniu najbardziej optymalnego kredytu.

Jeżeli nasza oferta nie spełnia Państwa oczekiwań zachęcamy do kontaktu i zgłoszenia własnych wymagań.
Zajmujemy się również projektowaniem i realizacją nieruchomości wedle indywidualnych potrzeb klientów. ZAPRASZAMY!

„Będziemy znowu mieszkać w swoim domu.
Będziemy stąpać po swych własnych schodach.
Nikt o tym jeszcze nie mówi nikomu,
Lecz wiatr już o tym szepcze po ogrodach”

Leopold Staff, Pierwsza Przechadzka


Nasze inwestycje

Zobacz jak pracujemy: Przykładowe projekty oraz wykonanie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno domy gotowe jak i domy wykonane na życzenie klientów. Oddaliśmy już kilkadziesiąt inwestycji, osiedli i domów.

Projekt

Wykonanie

Projekt

Wykonanie

Wykonane Inwestycje - do 2016

Przyszłe inwestycje - Rok 2017


Please enter your name.
Please enter valid email address.
Please enter your messages.
loading...