Opis nieruchomości:

W trosce o dobre samopoczucie naszych Klientów 2020 był rokiem realizacji niezwykłego osiedla „Spokojna Przystań”. Inwestycja powstała w środku łąk i lasów. W bardzo bliskim sąsiedztwie parku i szkoły.
Domy zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Dobre nasłonecznienie i poczucie przestrzeni to jedne z wielu atutów tej nieruchomości.
Osiedle Spokojna Przystań to kompleks 37 domów jednorodzinnych, wolnostojących z garażami.
Pierwsze dwa budynki projektu SILVER SMALL zrealizowane zostały w 2018 roku.

Dom zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Dobre nasłonecznienie, poczucie przestrzeni to jedne z wielu atutów tej nieruchomości.

Okolica, udogodnienia i atrakcje:

  • Miejscowość słynie z licznych lasów.
  • Okolica znana jest z licznych ścieżek pieszych i rowerowych.
  • W pobliżu znajduje się stadnina koni i wypożyczalnia kajaków, wiele kortów tenisowych, ośrodków sportu, oraz pole golfowe i aqua park.
  • Dla fanów sportów zimowych, trasy do narciarstwa biegowego.
  • W bliskiej odległości znajduje się rzeka Narew i Zalew Zegrzyński idealne miejsca do odpoczynku dla całej rodziny.
  • Olszewnica Stara zlokalizowana jest: ok 7 km od Zalewu Zegrzyńskiego, 3km od Legionowa i 25 km. od centrum Warszawy.
  • Miejscowość zapewnia dogodną komunikacje

W pobliskim Chotomowie znajduje się, stacja kolejowa (pociąg dojeżdża w 20 min do Warszawy), stacja autobusowa, ośrodek zdrowia, Gminne Centrum Kultury i Sportu, żłobek, sklep Biedronka. Z kolei bliskość Legionowa zapewnia dostęp do wszelkich obiektów handlowych oraz atrakcji kulturalnych.

Dom został wybudowany przy użyciu tradycyjnych i sprawdzonych technologii, jest bardzo ekonomiczny w eksploatacji. Składa się ze strefy dziennej wyposażonej w obszerny salon z dużymi oknami połączony z kuchnią i jadalnią, oraz druga strefa to trzy duże sypialnie. Z wytwornego salonu wyjście na taras i widok na okoliczne zielone przestrzenie. Budynek został wybudowany z najlepszych materiałów: cegły ceramicznej, dach wykonany z impregnowanej więźby dachowej, pokryty dachówką firmy Brass w kolorze grafitowym. Dom ten doskonale nadaje się dla rodziny czteroosobowej, jest niezwykle rozłożysty i funkcjonalny dzięki licznym pomieszczeniom pomocniczym. Istnieje również możliwość zagospodarowania poddasza (50m2).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.